Park maszynowy

Strona główna Park maszynowy
Maszyny do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Park maszynowy

Dlaczego nasze wyroby plastikowe odznaczają się tak wysoką jakością, nienagannym wyglądem i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów? Ponieważ powstają w profesjonalnym parku maszyn, którego jesteśmy właścicielami. Dołożyliśmy starań, aby skompletować urządzenia, dzięki którym produkcja przebiega w sposób automatyczny, szybki i bezproblemowy.

Wszystkie wyroby z tworzyw sztucznych wykonujemy na wtryskarkach firmy Sumitomo Demag, które umożliwiają komputerową kontrolę procesów technologicznych i pozwalają na produkcję wyrobów precyzyjnych. Wyprodukujemy dla Ciebie najlepsze uchwyty do przewodów elektrycznych, fiolki, nakrętki oraz wiele innych wyrobów z plastiku.
wyroby plastikowe produkcja

Dzięki komputerowej kontroli procesu technologicznego możemy zaoferować wysokiej jakości wyroby.

wyroby plastikowe produkcja
Urządzenia Peryferyjne
Posiadamy również urządzenia peryferyjne współpracujące z wtryskarkami Sumitomo Demag.
wyroby plastikowe produkcja

Realizujemy zamówienia dla wielu firmy. Od zamówień na elementy liczone w dziesiątkach, po te liczone w milionach.

Posiadamy również urządzenia peryferyjne współpracujące z wtryskarkami Sumitomo Demag takie jak: suszarki działające w oparciu o sita molekularne, młyny stanowiskowe, młyny stacjonarne, separatory, podajniki pneumatyczne tworzywa, transportery wyrobów gotowych, które automatyzują większość procesów technologicznych.

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych

linia produkcyjna

Wtryskarki firmy Sumitomo Demag

Siła zwarcia od 35 do 130 ton
Maksymalny rozstaw między kolumnami maszyn - 475mm
Maksymalna wielkość wtrysku około 300g

Automatyczne sterowanie procesem produkcji

Komputerowa kontrola procesu technologicznego
Możliwość produkcji wyrobów precyzyjnych

wyroby z plastiku
wyroby z plastiku produkcja
Bogata oferta produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Wyroby z tworzyw sztucznych

W naszej ofercie znajdziesz bogatą ilość produktów spełniających oczekiwania przedsiębiorców z wielu branż, m.in. kosmetycznej, farmaceutycznej, transportowej czy przemysłowej. Specjalnie z myślą o naszych Klientach produkujemy uchwyty do przewodów elektrycznych, pojemniki na żel, nakrętki na butelki oraz inne wyroby z tworzyw sztucznych, które są przydatne do przechowywania produkowanych towarów. Dzięki temu, że wszystkie opakowania oraz produkty z tworzyw sztucznych wykonujemy na innowacyjnym sprzęcie, ich realizacja jest precyzyjna.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych jest naszą specjalnością. Nowoczesny park maszyn, którego jesteśmy właścicielami daje możliwość produkcji wyrobów plastikowych odznaczających się wysoką jakością, precyzją oraz niezawodnością w działaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu wtrysku gorąco i zimno-kanałowego. Pracujemy wyłącznie na wtryskarkach firmy Sumitomo Demag, co do których mamy pełne zaufanie. Sprzęt jest zautomatyzowany, a tym samym działa niezawodnie, wykonuje najlepsze wyroby plastikowe, jakich oczekują nasi Klienci. Jesteśmy w stanie dzięki temu sprostać wygórowanym oczekiwaniom przedstawicieli wielu branż.

Prowadzimy współpracę z przedstawicielami branż kosmetycznych, farmaceutycznych, transportowych i przemysłowych w zakresie wdrażania materiałów o wysokich parametrach technologicznych, wykonywanych w innowacyjnym procesie produkcyjnym. Dzięki możliwościom technicznym, jakie posiadamy, mogą powstawać najwyższej jakości wyroby plastikowe. Produkcja, za którą odpowiadamy, jest w pełni zautomatyzowana, innowacyjna i przede wszystkim skuteczna. Nasi Klienci bardzo szybko otrzymują zrealizowane zamówienia. Nasi inżynierowie posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym ciągle udoskonalają produkty i dokładają starań, aby były jak najlepsze.