Partnerzy

Odbiorcy naszych wyrobów

Strona główna Partnerzy
Firmy współpracujące z Dorman-Plast

Partnerzy

Możemy pochwalić się współpracą z wiodącymi przedsiębiorcami w najważniejszych gałęziach przemysłu. Dostarczamy wyroby z tworzyw sztucznych do przedsiębiorstw kosmetycznych, firm produkcyjnych, jak i transportowych. Podejmujemy współpracę z firmami, które tak jak my, chcą się rozwijać i proponować swoim Klientom wysokiej jakości produkty.
FABRYKA KOSMETYKÓW VENITA

ul. Pojezierska 90A, 91-341 Łódź

MARCUS INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Al. Wojska Polskiego 2c, 62-800 Kalisz

SPÓŁDZIELNIA PRACY ARMATURA

ul. Duńska 23, 91-210 Łódź

INTER-GLOBAL SP. Z O.O.
ul. Piątkowska 83l, 95-100 Zgierz
TRANSGROT. USŁUGI WYBURZENIOWE, MŁOTY HYDRAULICZNE.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 89, Lubin
WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE "REM" SP. Z O.O.

ul. Dubois 10, 87-880 Brześć Kujawski

TASOTTI. ZAPACHY I ODŚWIEŻACZE SAMOCHODOWE. CICHY S.

ul. Sudecka 4, 62-800 Kalisz

RÓŻNE FIRMY INSTALACYJNE

Zapraszamy do współpracy

Dlaczego warto skorzystać z oferty Dorman-Plast?

Nasze Wyroby z tworzyw sztucznych

Capa
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKCJI

Dokładamy starań, aby proponować najwyższej jakości wyroby plastikowe. Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu najlepszej wtryskarki firmy DEMAG. Innowacyjne metody przetwórstwa posiadają niezbędne atesty jakościowe.

Capa
DBAMY O POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW

Klient jest dla nas najważniejszy. Staramy się sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Stale doskonalimy proces produkcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotowywać najlepsze uchwyty do przewodów elektrycznych oraz inne wyroby z tworzyw sztucznych.

Capa
PRAWIE 40-LETNIE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

Dzięki wieloletniej obecności w branży tworzyw sztucznych, znamy bardzo dobrze specyfikę tych produktów. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Stale udoskonalamy produkty, które trafiają do naszych Klientów.

Capa
ROZBUDOWANY ASORTYMENT PRODUKTÓW

Uchwyty do przewodów elektrycznych, pojemniki na żel, fiolki, nakrętki do butelek to zaledwie kilka wyrobów, które znajdziesz w naszej ofercie. Jesteśmy w stanie przygotować wyroby plastikowe zgodne z potrzebami Twojego biznesu.

Najlepszy partner biznesowy w branży wyrobów plastikowych

Dorman-Plast

Prawie 40 lat temu, gdy zakładaliśmy P.P.H.U. Dorman–Plast przyjęliśmy sobie za cel stworzenie przedsiębiorstwa przyjaznego Klientom, odpowiadającego na potrzeby rynkowe, jak i realizującego wizję nowoczesnego biznesu. Jesteśmy dumni, że udało nam się zrealizować większość założeń. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że większość partnerów biznesowych jest zadowolonych z produktów, jakie od nas otrzymują. Wszystko dzięki sumienności, dbałości o szczegóły, jak i korzystaniu z innowacyjnych technologii przy produkcji wyrobów plastikowych.

Jest nam niezmiernie miło, że nadal możemy dostarczać dla coraz bardziej wymagających Klientów najlepszej jakości wyroby z tworzyw sztucznych. Nie boimy się nowych wyzwań, jesteśmy gotowi na produkcję nowych wersji pojemników na żel, nakrętek czy uchwytów, dostosowanych do potrzeb każdego biznesu.

Nasze wyroby plastikowe znalazły już zastosowanie w wielu firmach. Zostań naszym partnerem biznesowym. Zapraszamy do współpracy.

wyroby plastikowe
Ban13